BLender

„BLender Global“ buvo įkurta pagal tarpusavio skolinimo (angl. Peer-to-Peer) modelį. Šis modelis – vienas sėkmingiausių visame pasaulyje. Jis gerokai sumažino palūkanų normų skirtumus tarp skolintojų ir skolininkų.

Pasak bendrovės, veiklos sėkmės paslaptis slypi gebėjime greitai ir patikimai atlikti tam tikras analitines patikras, paremtas socialinių duomenų šaltiniais (pavyzdžiui, „Facebook“) kartu su vos keliais papildomais dokumentais. Detali šiuose šaltiniuose pateikiamų skirtingų kriterijų analizė leidžia įmonei susidaryti tikslų vaizdą apie kliento mokumo galimybes. Ir visa tai atliekama saugiai, patikimai ir diskretiškai. Skolintojas gauna patikimą informaciją, o skolininkas ‒ greitą atsakymą dėl paskolos. Sudarydamos kreditavimo sandorį, abi dalyvaujančios šalys turi jaustis patikimai – tai yra tarpusavio skolinimosi esmė.

Kodėl „BLender“?

Kitose šalyse „BLender“ veikia išskirtinės sistemos „DirectMatch“ TM principu: naudojami sudėtingi matematiniai algoritmai, padedantys rasti optimalų santykį tarp skolininkų paraiškų ir skolintojų sąlygų. Sistema paskirsto skolintojų pinigus tarp daugelio skolininkų, tad kiekvieną paskolą sudaro pinigai iš įvairių skolintojų – taip sumažinama nemokumo rizika.

Lietuvoje bendrovė veikia kaip vartojimo kredito davėjas, teikiantis paskolas privatiems klientams. „BLender“ atsakingai įvertina kiekvieną klientą ir pateikia jo lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.

„BLender Global“ yra dukterinė „Aviv Technological Development Ltd“ bendrovė. Ji priklauso „Aviv Group“ – vienai didžiausių ir labiausiai pripažintų statybos bendrovių Izraelyje, veikiančioje nuo 1963 metų.

„BLender Global“ komandą konsultuoja patyrę finansų sektoriaus, teisės ir mokesčių srities ekspertai: JAV pirmaujanti finansų technologijų rizikos kapitalo įmonė „Blumberg Capital“, „Lahav“ fondas, „Alter“ advokatų kontora, KPMG, „Giza Singer Even“, „Barnea & Co.“, o informacijos, privatumo ir priežiūros klausimais konsultuoja „Primesec“.