Paskolų Refinansavimas – Apjunk Paskolas ir Mokėk Vieną Įmoką

Pastaruoju metu paskolų rinkoje sparčiai populiarėja paskolų refinansavimas, t.y. procesas kurio metu klientas gali refinansuoti jau esamas paskolas ir apjungti jas visas į vieną, taip optimizuojant administracinius kaštus (tiek laiko tiek pavedimų mokesčių), bei dažnu atveju yra net gi sumažinama mėnesinė paskolų įmoka, o prireikus – refinansuotojai taip pat gali sudaryti palankias sąlygas pasiskolinti papildomai.

Kaip vyksta paskolų refinansavimas?

Toks paskolų apjungimo modelis (red. past. refinansavimas) iš tiesų teikia naudą tiek besiskolinančiajam, tiek paskolų bendrovėms, nes žmogus, turintis kelias mėnesines įmokas skirtingiems kreditoriams, turi galimybę “parduoti” visas tas paskolas vienai refinansuojančiai bendrovei. Susisiekus su refinansuojančiu kreditoriumi ir pateikus informaciją apie visas jūsų mokamas įmokas, refinansuojanti bendrovė susisiekia su jūsų esamais kreditoriais ir sumoka visas jūsų paskolas. Tokiu atveju, minėtieji kreditoriai, kuriems yra gražinamos jūsų paskolos, suteikia paskolų palūkanų nuolaidą refinansuojančiai bendrovei, kuri galiausiai nuperka visas jūsų paskolas. To pasekoje, vieną mėnesinę įmoką tiesiog toliau mokate tik refinasuojančiai bedrovei, tik jau žemesnėmis įmokomis, nes beveik visos refinansuojančios bendrovės pasidalina palūkanų nuolaida su savo klientais.

Pats procesas dideliai daliai žmonių vis dar atrodo gana sudėtingas arba reikalaujantis itin daug pastangų. Bet taip nėra. Norint sužinoti ar turite galimybę refinansuoti savo turimas paskolas tereikia susisiekti su refinansavimo paslaugas teikiančia bendrove, o toliau bendrovė viską jums paaiškins ir pateiks tolimesnius žingsnius.

Galiausiai, paskolų refinansavimas yra itin vertinamas finansinio optimizavimo sprendimas kurį renkasi vis daugiau Lietuvos piliečių, kurie investuoja savo laiką ir stengiasi suprasti kaip ši paslauga veikia.

Jei ir jus domina galimybė sumažinti mėnesinę įmoką ir išsilaisvinti iš mokėjimų kelioms bendrovėms – rekomenduojame susisiekti su mūsų partnerio – Eurokredito, refinansavimo skyriumi. Daugiau informacijos apie bendrovės refinansavimo sąlygas rasite žemiau. Na, o jei jus domina išmintinga paskola internetu – kviečiame užsukti į mūsų išsamų paskolų bendrovių sąrašą.

 

Nuo 500€ iki 7 000€

  • MPN : nuo 30% iki 74%
  • TERMINAS: 6 - 48 mėn.
  • BVKKMN : nuo 54% iki 132%
  • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Apjunk paskolas, mokėk vieną įmoką.

Pavyzdys: Skolinamasi 3 000.00 EUR sutartį sudarant 24 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma - 25.30%. Refinansavimo paskolos mėnesinė įmoka yra 160.11 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 3842.64 EUR, 24 mėn. palūkanos - 842.64 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 28.51%.
Naujienos iš interneto