Paskolos internetu: kur skolintis ir ką privalu žinoti? Top 15 bendrovių

Paskolos internetu kur skolintis ir ką privalu žinoti Top 15 bendrovių

Internetui įsigalėjus, į virtualiąją erdvę persikėlė daugelis paslaugų, tarp jų – ir finansinės. Tarp jų bene populiariausios – paskolos internetu. Pasiskolinti virtualiai mūsų šalyje galima jau daugiau nei dešimtmetį.

Bėgant laikui tobulėjo ir pati kreditų internetu rinka. Kaip parodė Vartojimo kreditų rinkos ir jos reguliavimo Lietuvoje analizė, skolintas lėšas žmonės dažniausia skirdavo maistui, komunalinėms paslaugoms apmokėti bei namų reikmėms; 15 proc. kredito gavėjų gautus pinigus panaudodavo anksčiau imtiems kreditams dengti; 12 proc. asmenų – grąžinti skolas draugams ar artimiesiems.

Todėl reaguodamas į grėsmingą situaciją dėl piktnaudžiavimo kreditais 2013 m. spalio 14 d. Lietuvos bankas Finansų ministerijai pateikė naują vartojimo kredito įstatymo pakeitimo projektą.

Nuo pat 2013 m. vartojimo kredito teisinis reguliavimas nuolat kito, sugriežtinant kreditų teikimo tvarką. 2016 m. imtasi ir tarpusavio skolinimo griežtesnio reguliavimo.

2015 m. Lietuvos bankas visuomenei pristatė, o netrukus ir priėmė Atsakingo skolinimo nuostatus. Jais siekiama gyventojus apsaugoti nuo neatsakingo skolinimosi naštos, mažinti finansų sistemos, o taip pat ir visos šalies ekonomikos krizių tikimybę.

Šiuo metu paskolų bendrovių veiklą stebi ir reguliuoja šalies finansų institucijos, o kredito bendrovės daug dėmesio skiria klientų informavimui ir švietimui.

Paskolos internetu: jų privalumai ir trūkumai

Paskolų internetu privalumai

 1. Paprasta registracija. Interneto paskolų platformose įprastai užsiregistruoti galima vos per kelias minutes. Bendrovės nuolat tobulina registracijos procesus, kad jie būtų aiškūs ir suprantami žmonėms, turintiems minimalius kompiuterinio raštingumo įgūdžius.
 2. Išvengiama biurokratinės naštos. Skolinantis internetu daugeliu atvejų išvengiama biurokratinės naštos – nereikia vykti į banką ar kredito įstaigą, laukti eilėse, pateikti argumentų, kam skolinatės, pristatyti daugybės dokumentų ir t. t. Palyginimui, skolinantis iš bankų ar kredito unijų įprastai gali reikėti pateikti šiuos dokumentus ir papildomus duomenis:
 • asmens dokumentą;
 • darbovietės pažymą apie pastarųjų 6 mėn. darbo užmokestį;
 • sutikimą tvarkyti asmens duomenis ir kt.
 1. Paslaugos greitis. Pateikus paraišką bankui dėl paskolos, atsakymo gali reikėti laukti kelias savaites ar ilgiau. Skolinantis internetu paprastai visas procesas vyksta daug greičiau. Kai kurios bendrovės, patikrinusios duomenis, paskolą gali suteikti dar tą pačią dieną, kitos pinigus į nurodytą sąskaitą perveda per kelias darbo dienas, tačiau paprastai laukti savaičių taip pat neprireikia. Tai itin aktualu, kai nėra galimybių pasiskolinti kitur – iš artimųjų, kolegų ar kitų kreditorių, o pinigų reikia skubiai.
 2. Lankstesnės grąžinimo sąlygos. Kiekvienas paskolos gavėjas gali pakeisti paskolos sąlygas: nukelti įmokų mokėjimo datą, sumažinti mėnesio įmokas ar kreiptis į kitus kreditorius prašant refinansuoti paskolą kitoje paskolų bendrovėje. Refinansavimas – naujos paskolos ėmimas, kai nauja paskola skiriama dengti anksčiau paimtai paskolai. Pagrindinis refinansavimo tikslas – gauti geresnes sąlygas ir mokėti mažesnes palūkanas. Refinansavimą palanku rinktis turint kelias skirtingų kreditorių paskolas.
 3. Įvairios akcijos. Interneto paskolų bendrovės taiko įvairias akcijas. Pavyzdžiui, viena dažniausiai pasitaikančių – pirmoji paskola nemokamai. Taip pat šventiniu laikotarpiu 1–3 mėn. suteikiamos paskolos be pabrangimo. Dar viena iš dažnų akcijų – vadinamosios kredito atostogos, kai tam tikrą laiką (dažniausiai nuo 1 iki 6 mėn.) galima nemokėti įmokų, o taip pat už tą laikotarpį nereikia mokėti ir palūkanų.

Paskolų internetu trūkumai

 1. Skolinamos mažesnės sumos. Paprastai bankai ir kredito unijos skolina didesnes sumas. Kai kurios bendrovės, pavyzdžiui, Smscredit.lt skolina ne didesnes nei 5000 € sumas. Daugelio internetinių platformų maksimali skolinama suma – 25 tūkst. €. Labai dažnai ribojimai taikomi pirmai paskolai: kai kurios paskolų bendrovės naujiems klientams skolina tik 100–500 €. Bendrovės paskolų limitais reikėtų pasidomėti iš anksto.
 2. Santykinai aukštos palūkanos. Paslaugos greitis, lankstumas ir patogumas vartotojui atitinkamai yra apmokestinami aukštesnėmis palūkanomis. Taip pat kreditoriai įvertina ir klientų nemokumo riziką – kaip garantija nemokumo atveju taikomos aukštesnės palūkanos. Būtent dėl aukštų palūkanų prieš skolinantis ekspertai visuomet rekomenduoja palyginti vartojimo paskolos kainos metinę normą (BVKKMN).
 3. Papildomi mokesčiai. Skolinantis internetu reikia turėti omenyje, kad teks mokėti įvairius papildomus mokesčius, kurie gali ženkliai išauginti paskolos kainą. Dažniausia taikomi mokesčiai yra šie:
 • sutarties sudarymo;
 • aptarnavimo;
 • administracinis ir kt.

Paskolų internetu rūšys

Vartojimo paskola. Kaip nurodo Lietuvos bankas, vartojimo paskola skirta įvairiems vartojimo poreikiams tenkinti. Dažniausiai ji suteikiama įsigyti prekėms ar paslaugoms. Iš vartojimo paskolos lėšų perkami automobiliai, buitinė ir kompiuterinė įranga, keliaujama, mokama už medicinos paslaugas, buto remontą ir kt.

Norint gauti vartojimo paskolą, turto įkeisti nereikia, taip pat nereikia ir pradinio įnašo. Lyginant su lizingu, įprastai vartojimo paskola yra brangesnė.

Paskola automobiliui. Paskola skirta naujiems arba naudotiems automobiliams įsigyti, taip pat siekiantiems refinansuoti paskolą kitoje bendrovėje. Paprastai paskolas internetu suteikiančios paskolų bendrovės nekelia jokių reikalavimų automobilių amžiui, taigi galima pirkti tiek naują iš salono, tiek ir naudotą transporto priemonę. Klientai gali skolintis dalį ar visą reikiamą sumą. Dažnai teiraujamasi, kuo skiriasi automobilio paskola ir autolizingas. Esminis skirtumas – kad perkant automobilį lizingu visais atvejais pradinis įnašas (mažiausiai 10 proc. automobilio vertės) būtinas.

Paskola būstui įsigyti. Interneto paskolų bendrovės gali suteikti ir nedidelės vertės (įprastai iki 19–25 tūkst. €) būsto paskolas. Jos tinka įsigyti butą, namą ar sodybą neturint pradinio įnašo. Šiuo metu daugelis komercinių šalies bankų – pagrindinių būsto paskolos teikėjų – yra iškėlę reikalavimą turėti mažiausiai 15 proc. pradinį įnašą. Palyginimui, karantino metu kai kurie bankai reikalavo turėti ir 20–30 proc. bendros būsto kainos pradinį įnašą.

Paskola būsto remontui. Kai kurios bendrovės teikia tik vartojamąsias paskolas, o kai kurios yra išskyrusios dar ir atskiras paskolas būsto remontui. Jos skirtos bet kokioms reikmėms – tiek baldams ar buitinei technikai įsigyti, tiek ir kapitaliniam remontui ar būsto rekonstrukcijai.

Kredito linija. Kredito linija – tai trumpalaikės paskolos forma, finansinis rezervas, kuriuo nesinaudojant nieko mokėti nereikia. Ji padeda padengti įsiskolinimus staiga pritrūkus apyvartinių lėšų. Kreditą ar dalį jo galima gauti ir grąžinti pagal poreikius. Kredito linijos limtai skiriasi priklausomai nuo įmonės. Pavyzdžiui, bendrovė „Credit24“ taiko 5000 € kredito linijos limitą. Kredito linija patogi tuo, kad palūkanos mokamos tik už panaudotą paskolos dalį. Jei pinigų tuo metu nereikia, neteks mokėti ir palūkanų. Palyginimui, imant vartojimo paskolą reikia mokėti palūkanas nuo visos pasiskolintos sumos. Grąžinant kredito liniją anksčiau palūkanų mokėti nereikia.

Paskolos iš žmonių (sutelktinis finansavimas arba P2P paskolos, angl. P2P lending). Paskolos iš žmonių – viena seniausių ir plačiausiai žinomų skolinimosi formų, tik tiek, kad skolinimo procesą koordinuoja bei tarpininko vaidmenį atlieka interneto platformą įsteigusi bendrovė. Sutelktinio finansavimo platformose vieną paskolą finansuoja daugybė žmonių, norinčių įdarbinti santaupas, kurios šiuo metu negeneruoja papildomų pajamų, ir užsidirbti. Į vieną paskolą investuoti gali nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų vartotojų, tad procesas gali šiek tiek užsitęsti. P2P platformose galima matyti informaciją, kokia dalis paskolos padengta. Įprasta skolinimo trukmė – 1–84 mėn.

Paskolų refinansavimas. Refinansavimas – tai paslauga, kurios metu keičiamos kreditavimo sąlygos. Refinansuoti paskolas apsimoka tais atvejais, kai esamos sąlygos netenkina ar paskolos neįstengiama išmokėti esamomis sąlygomis. Taip pat pasirinkus refinansavimo paslaugą kelias paskolas galima sujungti į vieną ir įmokas mokėti ne keliems skirtingiems, bet vienam kreditoriui. Refinansavimo nauda – mažesni mokesčiai bei palūkanos. Refinansuojant paskolas iki 7 m. (84 mėn.) galima pailginti jų grąžinimo terminus. Siekiant pasirinkti geriausias sąlygas pasiūliusią bendrovę, patariama palyginti bent kelių bendrovių pasiūlymus.

Kitos paskolos. Kai kurie kreditoriai atskirai išskiria paskolas dirbantiems užsienyje, studentams ir kt.

Paskolų internetu gavėjams keliami reikalavimai

Paskolas internetu gali gauti asmenys, turintys LR galiojantį dokumentą, banko sąskaitą, veikiantį el. paštą, elektroninę bankininkystę bei mobilųjį telefoną. Paraiškų teikėjų nuolatinė gyvenamoji vieta turi būti Lietuvoje.

Paskolų gavėjų amžius. Paskolų bendrovės taiko skirtingus amžiaus limitus, tačiau visos be išimties suteikia paskolas tik pilnamečiams, t. y. 18 m. turintiems asmenims. Paskolų gavėjai turėtų būti ne vyresni nei 70 m. Pavyzdžiui, bendrovė „Bigbank“ paskolas suteikia asmenims iki 72 m., tačiau yra bendrovių, kurios paskolas teikia 21–64 m. žmonėms, t. y. taiko griežtesnį amžiaus cenzą.

Įsipareigojimų dydis. Įsipareigojimai neturėtų viršyti daugiau nei 40 proc. pajamų. 2016 m. buvo patvirtinta vadinamoji 40 proc. taisyklė, kuria numatyta, kad vartotojas įsipareigojimams dengti turėtų skirti ne daugiau nei 40 proc. tvarių savo pajamų.

40 proc. pajamų ir įsipareigojimų dydžio santykis parinktas ne atsitiktinai: buvo remiamasi tarptautine praktika, apibendrinus Lietuvos banko įgyvendintos namų ūkio apklausos duomenis, atsižvelgus į namų ūkiams priimtiną nemokumo lygį, gebėjimą susidoroti su finansine našta ir kt.

Svarbu: Paskolas gali gauti tik nuolatines pajamas gaunantys asmenys. Nuolatinėms pajamoms priskiriamas darbo užmokestis, iš individualios veiklos pagal pažymą gaunamos pajamos, pensijos, pajamos iš NT nuomos, alimentai ir kt. Daugelis kreditorių taiko reikalavimą, kad tvarias pajamas asmuo gautų ne trumpiau nei 4 mėn.

Pajamų dokumentai, tinkami vertinimui pateikiant paskolos paraišką:

Pajamų tipaiGalimi dokumentai
Darbo užmokestis✦Banko sąskaitos išrašas
✦Oficiali pažyma iš darbovietės apie išmokėtą darbo užmokestį (su įmonės antspaudais, nurodant tikslias išmokėjimo datas ir sumas)
✦Darbo sutartis (jei dirbama pagal terminuotą sutartį arba užsienyje)
Pašalpos (soc. pašalpos, išmokos ir t. t., kurias gauna pilnamečiai asmenys)✦Banko sąskaitos išrašas Pažyma, kad suteikta pašalpa su periodinėmis išmokomis ir pabaigos data Perlaidos kvitas (už 4 mėn.)
Individualios veiklos pagal pažymą arba verslo liudijimą pajamos
✦ Individualios veiklos pažymėjimas ar verslo liudijimas
✦VMI metinė pajamų deklaracija
✦Kvitai
✦Pajamų-išlaidų žurnalai
✦Sąskaitos išrašai
Ligos pašalpos, kurias gauna pilnamečiai asmenys✦Banko sąskaitos išrašas
✦Pažyma iš E. sodros (sodra.lt, generuojama pdf formatu arba ekrano nuotrauka)
Statutiniai pareigūnai/karininkai✦Banko sąskaitos išrašas
Autoriams ir gretutinių teisių subjektams mokamas atlyginimas už kūrinių ir gretutinių teisių objektų panaudojimą✦Banko sąskaitos išrašas
✦Galiojančios ir pasirašytos autorinės sutartys
✦Kvitai (už 4 mėn.) ar kiti autorinio atlyginimo mokėjimą patvirtinantys dokumentai, pvz., darbų priėmimo-perdavimo aktai
Išmokos už buto, žemės ar automobilių nuomą
✦Banko sąskaitos išrašas
✦VMI metinė pajamų deklaracija
✦Nuomos sutartis (pasirašyta abiejų pusių: kliento ir nuomininko)
✦Kvitai (už 4 mėn.) ar kiti nuomos mokesčio išmokėjimą patvirtinantys dokumentai
Smulkiųjų ūkininkų ir jų partnerių pajamos✦VMI metinė pajamų deklaracija
✦Kvitai
✦Sąskaitos išrašai
Išmokos turtinei žalai dėl suluošinimo, kitokio sveikatos pakenkimo arba maitintojo mirties atlyginti, kurias gauna pilnamečiai asmenys✦Įsiteisėjęs teismo sprendimas
Šaltinis: https://www.vivus.lt/duk

Kaip išsirinkti paskolą internetu?

 • Visiems asmenims prieš skolintis rekomenduojama išsifiltruoti paskolų pasiūlymus ir palyginti skirtingų bendrovių pasiūlymus. Skaičiuoklėje reikia nurodyti pageidaujamą pasiskolinti sumą bei paskolos grąžinimo terminą.
 • Po to užsiregistruojama paslaugos teikėjo interneto svetainėje. Registruojantis reikia iš nurodytos sąskaitos pervesti registracijos mokestį (0,01 Eur), kuris dažnai yra laikomas ir tapatybės patvirtinimu.
 • Jeigu sąlygos tinka, pateikiama paskolos paraiška arba prašymas. Paraiškoje/prašyme nurodomi asmens duomenys ir informacija apie reikiamą paskolą. Daugelis paskolas teikiančių bendrovių paraiškas perskaito ir atsakymą pateikia tą pačią dieną.
 • Užpildžius paraišką paskolų bendrovės klientų prašo patvirtinti savo tapatybę. Tapatybės nustatymas reikalingas tam, kad kiti asmenys negalėtų neteisėtai pasinaudoti asmens duomenimis ir paimti paskolą. Klientus identifikuoti privalo visos finansines paslaugas teikiančios įstaigos. Būtinybė patvirtinti klientų tapatybę numatyta ir Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatyme. Jo 9 straipsnyje numatyta, kad finansų įstaigos ir kiti įpareigotieji subjektai (išskyrus kelias išimtis) privalo imtis priemonių ir nustatyti bei patikrinti kliento ir naudos gavėjo tapatybę vykdydami pinigų perlaidų grynaisiais pinigais paslaugas, kai siunčiamų ar gaunamų pinigų suma viršija 600 eurų ar ją atitinkančią sumą užsienio valiuta.

Kaip patvirtinti tapatybę? Pildant paraišką paskolai internetu reikia iš nurodytos sąskaitos pervesti registracijos mokestį (0,01 Eur), kuris dažnai yra laikomas ir tapatybės patvirtinimu. Taip pat tapatybę patvirtinti galima ir kitais nuotoliniais nesudėtingais būdais, tokiais kaip naudojant mobilųjį parašą arba prisijungiant prie paskolų bendrovės sistemos per savo banką.

Verta paminėti, jog būna atvejų, kai aukščiau išvardinti būdai nėra pakankami ir kredito davėjas gali papildomai paprašyti papildomų dokumentų, tokiu atveju reikia įrenginio su foto kamera (pavyzdžiui, mobiliojo telefono) ir galiojančio asmens dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės). Užpildę paraišką į el. paštą gausite nuorodą, kurioje bus pateikiama informacija, kaip atlikti identifikaciją.

Identifikacijos metu reikės iš abiejų pusių nufotografuoti asmens dokumentą bei nusifotografuoti patiems. Sistema patikrins, ar atvaizdas dokumente ir sutampa su realia nuotrauka. Viską atlikus tinkamai tapatybė bus sėkmingai patvirtinta.

Ką būtina apgalvoti prieš pildant paraišką paskolai gauti?

Itin svarbu būti susipažinus su atsakingojo skolinimo nuostatais. Paskolą reikėtų imti tik išskirtiniais atvejais sutrikus sveikatai, atsiradus neplanuotų išlaidų (sugedus automobiliui, buitinei technikai ir kt.).

Prieš pildant paraišką reikėtų gerai apgalvoti esminę informaciją:

 • Kokia suma jums reikalinga? Labai svarbu kuo tiksliau numatyti, kiek pinigų reikės. Jei pasiskolinsite didesnę, nei iš tiesų reikia, sumą (išskyrus kredito liniją), palūkanas vis tiek reikės mokėti. Įvairių tyrimų metu išsiaiškinta, kad 18 proc. asmenų, gavusių paskolas, pasiskolino didesnę sumą, nei jiems buvo būtina.
 • Koks paskolos grąžinimo terminas palankiausias? Reikėtų gerai apgalvoti, per kiek laiko būtų racionaliausia grąžinti paskolą. Paskolų skaičiuoklėse galima koreguoti sumas ir grąžinimo terminą: pakis ir mėnesinių įmokų dydis. Vėlgi mėnesio įmokas matysite skaičiuoklėje. Pasirinkite tokią sumą, kuri pernelyg nesuvaržytų finansinės laisvės ir kiekvieną mėnesį galėtumėte sumokėti įmokas nenuskriausdami asmeninio ir šeimos biudžeto.
 • Ar visos sutarties sąlygos aiškios? Nemažai žmonių paskolas ima tinkamai nepasigilinę į sąlygas. Būtinai reikia atkreipti dėmesį į pagrindinius mokesčius. Labai svarbi informacija – tai kredito terminas, palūkanų norma, BVKKMN, bendra kredito suma bei įmokų, kurias mokėsite kiekvieną mėnesį, dydis. Antra, lemiamos reikšmės turi ir mokesčiai, susiję su išankstiniu paskolos grąžinimu (tais atvejais, kai tokie mokesčiai taikomi). Rekomenduojama pasidomėti, ar grąžinus paskolą anksčiau laiko nereikės papildomai mokėti sutartyje numatytų palūkanų. Jei galimybės paskolą grąžinti anksčiau numatytojo termino, nemokant palūkanų, nėra, geriau rinktis kitą bendrovę, siūlančią lankstesnes bendradarbiavimo sąlygas. Trečia, kas nutiks ar kaip pakis palūkanų normos pradelsus mokėjimą? Jei nesate tikri, kad visas įmokas pavyks sumokėti laiku, rinkitės kreditorius, taikančius ne tokias griežtas sankcijas už pradelstus mokėjimo terminus.
 • Ar paskola netaps finansine našta ir neįgyvendinamu įsipareigojimu? Daugelis paskolas internetu ima slegiami finansinių problemų. Nemažai pildančiųjų paraiškas gyvena pagal principą „nuo algos iki algos“, kai iki atlyginimo likus savaitei jau tenka stipriai pasispausti. Todėl papildomi įsipareigojimai asmenims, gaunantiems minimalias pajamas, gali labai apsunkinti situaciją. Pavyzdžiui, imant būsto paskolą netgi rekomenduojama atlikti namų darbus: bent pusę metų atsidėti tiek pinigų, kiek sudarys paskolos mėnesio įmokos, ir vertinti, kaip pavyksta išsiversti su likusia suma. Naudodamiesi paskolų skaičiuokle būsimieji būsto paskolų gali sužinoti, kokią preliminariai sumą jiems teks kiekvieną mėnesį sumokėti bankui. Pavyzdžiui, jei 6 mėn. pavyksta į kitą sąskaitą pervesti ar tiesiog atsidėti 200 eurų bei be jų potencialus paskolos lengvai išsiverčia, vadinasi, asmuo pajėgus vykdyti laukiančius įsipareigojimus. Vartojimo paskolų gavėjams ši metodika netinka, tačiau santaupų neturėjimas – rimtas signalas, verčiantis pagalvoti, ar tikrai bus iš ko mokėti paskolos įmokas.

KUR PASISKOLINTI? 15 populiariausių paskolų bendrovių Lietuvoje apžvalga

„Fjord bank“

Fjord Bank“ buvo įsteigtas 2017 m. kovo mėnesį, o 2019 m. gruodžio mėnesį Europos centrinis bankas įmonėi suteikė specializuoto banko licenciją. Tai – lietuviškas bankas su būstine Vilniuje. Daugelis banko darbuotojų yra lietuviai, tačiau banko šaknys – norvegiškos. Banką įsteigė Svein Øvrebø, Joakim Mandorsson ir Lietuvoje gyvenantis Stig Myrseth.

Lengva, patogu ir greita. Tai – viešai deklaruojamas banko siekis nuo pirmos dienos. Aiškios sąlygos ir lengvai suprantami žingsniai kiekvienam, kuris ieško paskolos ar nori patikėti indėlį. Ir visa tai – internetu.

Nuo 1 000€ iki 10 000€

 • MPN : nuo 4.9% iki 25%
 • TERMINAS: 12 - 60 mėn.
 • BVKKMN : nuo 9% iki 35%
 • IŠMOKAMA: 1-2 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Modernus, specializuotas paskolų bankas siūlantis patrauklias individualizuotas sąlygas vartojimo paskolai, automobilio paskolai, refinansavimui ar net namų remontui. Vienos žemiausių palūkanų vartojimo kreditų rinkoje.

Pavyzdys: Pavyzdžiui, skolinantis 3 000€, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 11,9%, sutarties mokestis - 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,3% (bet ne mažiau 6€), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3 905,99€, mėnesio įmoka – 108,50€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 19,6%.

„FinBee“

Bendrovė „FinBee“ (UAB „Finansų bitė“) įkurta 2015 m. Tai viena pirmųjų Lietuvoje tarpusavio skolinimo platformų, teikianti paslaugas tiek norintiems pasiskolinti pinigų, tiek ir investuoti savo santaupas į paskolas. Bendrovės paskolų portfelis kasmet sparčiai auga. Pavyzdžiui, 2019 m. bendrovė suteikė daugiau nei 3500 paskolų (tik apie 10 proc. jų buvo skirtos verslo įmonėms).

Vienas iš „FinBee“ privalumų – patikimumas: kreditorius turi nemažai gerų atsiliepimų. „FinBee“ yra subūrusi stiprių profesionalų komandą, pasiruošusią operatyviai padėti iškilus bet kokiai problemai. Be to, bendrovė netaiko visiems klientams vienodų fiksuotų palūkanų: kiekvienas, teikiantis paskolos paraišką, sulaukia asmeninio pasiūlymo.

Nuo 300€ iki 10 000€

 • MPN : nuo 7% iki 28%
 • TERMINAS: 12 – 60 mėn.
 • BVKKMN : nuo 14% iki 28%
 • IŠMOKAMA: 2-3 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Žmonės skolina žmonėms palankiausiomis sąlygomis

Pavyzdys: Skolinantis 3000€ 60 mėnesių terminui su palūkanų norma 6.41%, mėnesinis sutarties mokestis yra 0.25%, kredito istorijos patikrinimas 5€, paskolos išdavimo mokestis 7,5%, BVKKMN 13.83%, visa gražintina suma 3157.32€, mėnesinė įmoka 63.06€.

„Paskolų klubas“

Bendrovė „Paskolų klubas“ įkurta 2014 m. Tai viena iš tarpusavio skolinimo paslaugų pradininkių Lietuvoje ir didžiausia tokio tipo paslaugų teikėja. Vienas iš pagrindinių „Paskolų klubo“ privalumų paskolų gavėjams – operatyvumas: vartojimo paskolos pervedamos greičiau nei per 10 min. Jų palūkanos – nuo 5 proc. Be to, „Paskolų klubas“ turi pinigų įstaigos licenciją: bendrovės veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Bendrovė laikosi kredito davėjams taikomų gerųjų praktikų ir yra įtraukta į viešąjį tarpusavio skolinimo platformos operatorių sąrašą.

Nuo 300€ iki 10 000€

 • MPN : nuo 6% iki 27%
 • TERMINAS: 3 - 24 mėn.
 • BVKKMN : nuo 11% iki 37%
 • IŠMOKAMA: 2-4 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Pasiskolink iš žmonių – jie investuos į jūsų paskolą.

Pavyzdys: Skolinantis 999€ sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma 6%, BVKKMN 11.3%, tarpininkavimo mokestis 52.07 €, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui 63.72 €, bendra kredito gavėjo mokama suma 1114.8 €, eilinė mėnesio įmoka 46.45 €.

„Paskolos.lt“

Bendrovė, šiuo metu valdanti svetainę Paskolos.lt, įkurta 2010 m. Kita įmonės valdoma paskolų platforma – Smspinigai.lt. Šiuo metu Paskolos.lt labiausiai orientuojasi į vartojimo paskolas (greituosius kreditus).

Vienas didžiausių Paskolos.lt privalumų – pirmą kartą pasiskolinę asmenys pradėti grąžinti paskolą (t. y. mokėti pirmąsias įmokas) galės tik po 3–6 mėn. Ši paslauga dar vadinama kredito atostogomis. Nuolatiniams klientams bendrovė taiko įvairias akcijas. Svetainėje Paskolos.lt užpildyti paraišką itin paprasta.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN : nuo 15% iki 75%
 • TERMINAS: 2 - 60 mėn.
 • BVKKMN : nuo 37% iki 110%
 • IŠMOKAMA: 30 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Greita ir patogi paskola.

Pavyzdys: Skolinantis 700€ 12 mėn. laikotarpiui su fiksuotąja MPN 86,21 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1068 €, mėnesio įmoka – 89 €, BVKKMN – 132,60 %.

„Bobutės paskola“

Platformą Bobutespaskola.lt valdo viena seniausiai rinkoje – nuo 2009-ųjų – rinkoje veikianti įmonė „BnP Finance“. Tai bendrovė, kartu padėjusi evoliucionuoti visai Lietuvos kreditų rinkai. 2016 metais „Bobutės paskola“ išrinkta žinomiausia tarp greitųjų kreditų paskolų teikėjų.

„Bobutės paskola“ teikia ir kitų bendrovių kreditų refinansavimo paslaugą. Ši paskolų teikėja savo klientams visuomet yra paruošusi daugybę akcijų ir specialių pasiūlymų. „Bobutės paskola“ taiko lanksčias kreditų grąžinimo sąlygas. Vienas didžiausių bendrovės privalumų – operatyvumas: pinigai gavėjo sąskaitą pasiekia vos per 15 min.

Nuo 50€ iki 5 000€

 • MPN : nuo 25% iki 65%
 • TERMINAS: 3 - 48 mėn.
 • BVKKMN : nuo 46% iki 136%
 • IŠMOKAMA: 30min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Viena populiariausių bendrovių, greiti pinigai.

Pavyzdys: Skolinantis 1000€, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06€, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49€.

„Mokilizingas“

Mokilizingas“ – bendrovės „AS Inbank“ filialas Lietuvoje. „Mokilizingo“ veikla orientuota į fizinius ir juridinius asmenis, ieškančius protingų finansavimo sprendimų. Įmonė teigia paskolas vartojimui, automobiliui įsigyti ar būsto remontui.

Taip pat bendrovė, sudariusi sutartis su fizinėmis ir elektroninėmis parduotuvėmis ir paslaugų teikėjais, siūlo klientams įvairias prekes ir paslaugas pirkti išsimokėtinai be jokio pabrangimo.

„Mokilizingas“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 2010 metais. Šiuo metu tai vieną didžiausių komandų turinčių bendrovių: 2020 m. pab. įmonėje dirbo 70 darbuotojų. Įmonė turi per 2000 partnerių visoje Lietuvoje ir daugiau nei 850 tūkst. klientų.

„Mokilizingas“ turi atstovybes visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune Klaipėdoje ir bendrą atstovybę Šiaulių ir Panevėžio regionui.

Nuo 300€ iki 10 000€

 • MPN : nuo 7% iki 9%
 • TERMINAS: 12 - 60 mėn.
 • BVKKMN : nuo 17% iki 37%
 • IŠMOKAMA: 1-3 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Turintiems gerą kredito istoriją ir geras pajamas.

Pavyzdys: Skolinantis 3000€ 60 mėnesių terminui su metine palūkanų norma 6.5%, mėnesinis sutarties mokestis yra 0.50%, BVKKMN 17.77%, visa gražinama suma yra 4422€, mėnesinė įmoka 73,70€.

„Amber Paskola“

Svetainė AmberPaskola.lt priklauso UAB „Amberio kreditas“, įsikūrusiai Gargžduose. Įmonė įkurta 2015 m.

Šiuo metu AmberPaskola.lt klientams gali pasiūlyti operatyvumą: paraišką (jai užpildyti prireiks 3 min.) pateikus įmonės darbo metu, sprendimas priimamas vos per 15 min. Paskolų gavėjams netaikomas sutarties mokestis, įmokas galima atidėti, taip pat jei paskolos suma per maža, suteikiama galimybių pasiskolinti papildomai.

Nuo 500€ iki 10 000€

 • MPN : nuo 30% iki 74%
 • TERMINAS: 3 - 60 mėn.
 • BVKKMN : nuo 42% iki 132%
 • IŠMOKAMA: 15 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Klientams gali pasiūlyti operatyvumą: paraišką pateikus įmonės darbo metu, sprendimas priimamas vos per 15 min. Nėra sutarties mokesčio, galimybė atidėti įmoką.

Pavyzdys: Skolinamasi 1 000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 36 %, BVKKMN – 42,53 %, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui – 417,2 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1 417,2€, eilinė mėn. įmoka – 59,05 €.

„SAVY“

SAVY – pirmoji Lietuvoje tarpusavio skolinimo platforma, veikianti nuo 2014 m. SAVY teikia paskolas žmonėms ir verslui, taip pat kviečia investuoti į paskolas ir gauti patrauklią grąžą. SAVY teikia vartojimo, namų remontui, automobiliui įsigyti, NT vystymui ar kitų bendrovių suteiktų kreditų refinansavimui skirtas paskolas.

Vienas didžiausių platformos privalumų – stipri komanda: darbuotojai – kvalifikuoti bankininkai arba teisininkai, padedantys efektyviai spręsti bet kokias problemas klientams ir investuotojams.

SAVY platformoje galima rasti daug patarimų, kaip skolintis atsakingai ir ką svarbiausia žinoti apie šiuolaikines paskolas.

Nuo 300€ iki 19 000€

 • MPN : nuo 8%
 • TERMINAS: 3 - 72 mėn.
 • BVKKMN : nuo 17% iki 52%
 • IŠMOKAMA: 2-4 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Pasiskolink iš žmonių – jie investuos į jūsų paskolą.

Pavyzdys: Skolinantis 2000€ 24 mėnesių terminui su metine palūkanų norma 8%, tarpininkavimos mokestis yra 94€, BVKKMN 20.96%, visa gražinama suma yra 2404€, mėnesinė įmoka 96,25€.

„Credit24“

Credit24.lt priklauso Didžiojoje Britanijoje registruotai bendrovei „International Personal Finance“. Ši bendrovė veikia 11-oje šalių visame pasaulyje. Pagrindinės jos paslaugos – finansinės paslaugos, sutelktos į vartojimą. Bendrovė turi daugiau nei 2 mln. patenkintų klientų.

UAB „IPF Digital Lietuva“ veikia nuo 2006 metų pab. Įmonė akcentuoja kokybiškas paslaugas, operatyvumą ir patogumą. Jos veiklą prižiūri Lietuvos bankas. „Credit 24“ labiausiai orientuota į trumpalaikes nedidelės vertės paskolas, kurios suteikiamos internetu, telefonu arba bendrovės partnerių skyriuose.

Bendrovė pirmoji Lietuvoje pristatė ir nuolat populiarėjančią kredito linijos paslaugą, kuri patogi, kai neaišku, kiek tiksliai pinigų reikės.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN : nuo 23% iki 71%
 • TERMINAS: 3 - 36 mėn.
 • BVKKMN : nuo 27% iki 103%
 • IŠMOKAMA: 30min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Viena populiariausių bendrovių, greiti pinigai.

Pavyzdys: Skolinantis 1000 € ir sutartį sudarant 12 mėnesių, kas mėnesį mokama 94,77 €, sutarties mokestis (mėn.) – 0 €, metinė palūkanų norma – 23,88 %, BVKKMN – 27,09 %, bendra sumokama suma – 1 137,17 €.

„Vivus.lt“

UAB „Credit Service“, valdanti platformą Vivus.lt, įkurta 2009 m. Įmonei taip pat priklauso ir Smscredit.lt svetainė. Labiausiai bendrovė garsėja dėl paprastomis sąlygomis internetu, telefonu bei atstovų skyriuose suteikiamų vartojimo paskolų. Tarp bendrovės Vivus.lt populiariausių – paskolos automobiliui, būsto remontui ir dirbantiems savarankiškai.

Bendrovė yra sukūrusi klientams ypač patogią savitarnos sistemą, kurioje galima patogiai pateikti paskolos paraišką. Tai viena iš operatyviausiai savo klientams lėšas pervedančių bendrovių: pinigai patvirtinus paraišką į nurodytą banko sąskaitą pervedami vos per 10 minučių.

2019 m. atlikta visuotinė klientų apklausa parodė, kad bendrovę Vivus.lt rinktųsi net 9 iš 10-ies klientų.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN : nuo 34% iki 59%
 • TERMINAS: 3 - 42 mėn.
 • BVKKMN : nuo 46% iki 114%
 • IŠMOKAMA: 30min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Viena populiariausių bendrovių, greiti pinigai.

Pavyzdys: Skolinantis 500 EUR, visa palūkanų suma – 157,48 EUR, administravimo mokestis – 60 EUR, metinė palūkanų norma – 53,83%, sutarties mokestis – 0 EUR, sutarties terminas – 12 mėnesių; mėnesinė įmoka – 59,79EUR; bendra kredito gavėjo mokama suma – 717,48 EUR, BVKKMN – 102,3%.

„Eurokreditas“

Eurokreditas.lt paskolų rinkoje veikia nuo 2009 m. Bendrovė teikia vartojimo kreditus, teikia paskolas bei refinansavimo paslaugą. Klientų paraiškos priimamos 24 val. per parą.

Kiekvienas norintis pateikti paskolos paraišką asmuo turi užsiregistruoti svetainėje. Daug dėmesio skiriama klientų saugumui ir informavimui. Bendrovės tinklalapyje pateikiama sutartis – tai rodo bendrovės skaidrumą. Bendrovės specialistai nuodugniai vertina klientų mokumą, taip pat kiekvienu atveju individualiai nustato paskolos grąžinimo termino limitą. Eurokreditas – finansinis partneris, kuriam rūpi kiekvienas klientas. Kreditų bendrovė klientams nuolat teikia patrauklių pasiūlymų, organizuoja akcijas, pavyzdžiui, siūlo pasiskolinti, pirmąją įmoką atidedant 2 mėn. laikotarpiui.

Nuo 100€ iki 4 000€

 • MPN : nuo 30% iki 74%
 • TERMINAS: 2 - 36 mėn.
 • BVKKMN : nuo 54% iki 132%
 • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Greita ir patogi paskola.

Pavyzdys: Skolinantis 300 EUR sutartį sudarant 12 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma - 73.97%. Kredito mėnesinė įmoka yra 35.94 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 431.28 EUR, 12 mėn. palūkanos - 131.28 EUR, BVKKMN – 105.05%.

„Smspinigai.lt“

Platforma Smspinigai.lt priklauso UAB „Nordecum“, rinkoje veikiančiai nuo 2010 m. Tai pačiai bendrovei priklauso ir Paskolos.lt platforma.

„Smspinigai“ teikia ne tik paskolas, bet ir refinansuoja kitas paskolas bei teikia kreditus su nekilnojamojo turto įkeitimu. Kiekvienu atveju klientams teikiami asmeniniai palūkanų pasiūlymai – tai gali padėti sutaupyti.

kviečia skolintis dabar, o pirmąsias paskolos įmokas pradėti mokėti tik po 3 mėn. (akcijos laikotarpiu – po 6 mėn.). Vienas didžiausių privalumų – paprastas naudojimasis svetaine ir nesudėtinga paskolos paraiškos forma. Bendrovės atstovai paraiškas įvertina ir atsakymą dėl kredito suteikia per 15 min. ir pinigus perveda dar tą pačią dieną. Svarbi sąlyga – paraiška turi būti pateikiama įmonės specialistų darbo laiku.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN : nuo 38% iki 75%
 • TERMINAS: 2 - 60 mėn.
 • BVKKMN : nuo 37% iki 131%
 • IŠMOKAMA: 30 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Greita ir patogi paskola.

Pavyzdys: Skolinantis 1000€ 12 mėn. su metine palūkanų norma 33,06%, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950€, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1186,62€, mėnesio įmoka – 99€, BVKKMN 54,12%, sutarties sudarymo mokestis – 50€, mėnesinis administravimo mokestis - 0€.

„Smscredit.lt“

Smscredit.lt valdo bendrovė „Credit Service“. Jai priklauso ir paskolų bendrovė Vivus.lt. „Smscredit“ – viena iš nedaugelio Lietuvos rinkoje greitųjų kreditų bendrovių, nedideles sumas skolinančių itin trumpam – iki 30 dienų – laikotarpiui. Tačiau paskolos gavėjai turi galimybių pratęsti paskolos grąžinimo terminą, sumokėdami nuodyto dydžio palūkanas. Svetainėje užsiregistruoti galima itin greitai ir paprastai, bet kuriuo paros metu. Paraiškos apsvarstomos itin operatyviai, tad dažniausia kreditai suteikiami dar tą pačią dieną.

Smscredit.lt klientai aptarnaujami ypač greitai ir profesionaliai. Ir nors kreditų platformos veikla orientuota į trumpalaikes paskolas, įmonė akcentuoja ilgalaikį bendravimą. Paslaugos nuolat tobulinamos, bendrovės klientams siūloma įvairių naujovių ir patobulinimų.

Nuo €50 iki €750

 • MPN : nuo 74% iki 75%
 • TERMINAS: Nuo 14 iki 30 dienų
 • BVKKMN : nuo 136% iki 139%
 • IŠMOKAMA: 15 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Pirmas kreditas iki 300 € be palūkanų. Greitas išmokėjimas.

Pavyzdys: Pavyzdys: bendra vartojimo kredito suma – 100,00 EUR, visa palūkanų suma – 6,16 EUR, administracinis mokestis – 1,20 EUR, metinė palūkanų norma – 74,95%, sutarties terminas – 30 dienų; bendra kredito gavėjo mokama suma – 107,36 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 137,3%.

„TFbank“

TF bankas“ – rinkoje jau daugiau nei 3 dešimtmečius veikiantis paskolų bankas, įkurtas Švedijoje. Bendrovė gali pasiūlyti solidžia tarptautine patirtimi grįstus sprendimus.

Viena iš patraukliausių TFbank.lt paskolų sąlygų – galimybė pasinaudoti 1 mėn. trunkančiomis kredito atostogomis (1 mėn. nereikės mokėti paskolos įmokų ir už tą laikotarpį nereikės papildomai mokėti palūkanų). Bendrovė siūlo vienas žemiausių rinkoje palūkanų – tik nuo 3,9% per mėn. Klientams, norintiems paskolą grąžinti anksčiau sutartyje nurodytojo termino, nereikės mokėti palūkanų ar papildomų mokesčių.

Bendradarbiaudami su TFbank.lt, klientai gali jaustis visiškai saugūs, nes nereikia įkeisti turto ar papildomai mokėti už paskolos draudimą.

Nuo 1000€ iki 5000€

 • MPN : nuo 12%
 • TERMINAS: 12 - 60 mėn.
 • BVKKMN : nuo 16% iki 36%
 • IŠMOKAMA: 2-4 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Turintiems gerą kredito istoriją ir geras pajamas.

Pavyzdys: Skolinantis 4000 €, sutartį sudarant 36 mėn, mėnesio įmoka – 141,48 €, metinė palūkanų norma – 12,90%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 6,9 €, BVKKMN – 17,78 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 5093€.

„Mano.bank“

Mano.bank – bene plačiausio spektro paslaugas teikianti bendrovė. AB „Mano bankas“ veikia jau daugiau nei 2 dešimtmečius.

Tačiau Mano.bank 2019 m. tapo pirmuoju specializuotu banku ES. Tai ambicinga įmonė, puikiai suprantanti ne tik privačių klientų, bet ir verslo poreikius. Mano.bank siekia klientams sumažinti biurokratijos naštą, todėl siūlo skolintis paprastai ir greitai, neišeinant iš namų. Bendrovė teikia vartojimo, būsto ir ilgalaikes paskolas itin patraukliomis sąlygomis. Įmonė skolinantis neprašo užstato ar draudimo. Grąžinant kreditą anksčiau nereikia mokėti papildomų mokesčių.

2020 m. Mano.bank steigia ir mobilųjį banką, kurį paprasta valdyti mobiliąja programėle. Mano.bank – naujas požiūris į šiuolaikišką bankininkystę.

Nuo 500€ iki 25 000€

 • MPN : nuo 7%
 • TERMINAS: 3 - 84 mėn.
 • BVKKMN : nuo 8% iki 43%
 • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Greita ir patogi paskola internetu.

Pavyzdys: Pvz., pasiskolinus 3 000€ 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 7%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 12,44%, bendra grąžinama suma - 3 984€. Sutarties sudarymo mokesčio netaikome. Pastaba: šis pasiūlymas yra preliminarus. Norint gauti tikslų pasiūlymą, reikia užpildyti paskolos paraišką.

Dažniausi klausimai apie paskolas internetu

Kas gali gauti paskolą internetu Lietuvoje?

Paskolas internetu gali gauti asmenys, turintys LR galiojantį dokumentą, banko sąskaitą, veikiantį el. paštą, elektroninę bankininkystę bei mobilųjį telefoną. Paraiškų teikėjų nuolatinė gyvenamoji vieta turi būti Lietuvoje. Paskolų bendrovės taiko skirtingus amžiaus limitus, tačiau visos be išimties suteikia paskolas tik pilnamečiams, t. y. 18 m. turintiems asmenims ir ne vyresniems nei 70 m.

Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį PRIEŠ skolinantis internetu?

Itin svarbu būti susipažinus su atsakingojo skolinimo nuostatais. Taip pat – paskolą reikėtų imti tik išskirtiniais atvejais sutrikus sveikatai, atsiradus neplanuotų išlaidų (sugedus automobiliui, buitinei technikai ir kt.). Turite aiškiai nusistatyti sumą, kuri jums reikalinga, koks terminas jums optimaliausias ir atidžiai bei privalomai perskaityti paskolos sutartį. Patarimas: prieš skolinantis būtinai pelyginkite bent kelis paskolų pasiūlymus nemokamame paskolų palyginimo portale Creditlink.lt.

Kaip patvirtinti tapatybę skolinantis internetu?

Pildant paraišką paskolai internetu reikia iš nurodytos sąskaitos pervesti registracijos mokestį (0,01 Eur), kuris dažnai yra laikomas ir tapatybės patvirtinimu. Taip pat tapatybę patvirtinti galima ir kitais nuotoliniais nesudėtingais būdais, tokiais kaip naudojant mobilųjį parašą arba prisijungiant prie paskolų bendrovės sistemos per savo banką. Tačiau būna ir kitokių tapatybės patvirtinimo būdų (pvz reikia nufotografuoti asmens dokumentą ir save).

Kokie yra pagrindiniai paskolos internetu privalumai?

Paskolos internetu sparčiai populiarėja Lietuvoje dėl: Paprastos registracijos, Išvengiama biurokratinės naštos, paslaugos greičio, lankstesnių grąžinimo sąlygų bei įvairių akcijų naujiems bei VIP klientams.

Naujienos iš interneto

Paskolų pasiūlymai

Nuo 1 000€ iki 10 000€

 • MPN: nuo 4.9% iki 25%
 • TERMINAS: 12 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 9% iki 35%
 • IŠMOKAMA: 1-2 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Modernus, specializuotas paskolų bankas siūlantis patrauklias individualizuotas sąlygas vartojimo paskolai, automobilio paskolai, refinansavimui ar net namų remontui. Vienos žemiausių palūkanų vartojimo kreditų rinkoje.

Pavyzdys: Pavyzdžiui, skolinantis 3 000€, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 11,9%, sutarties mokestis - 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,3% (bet ne mažiau 6€), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3 905,99€, mėnesio įmoka – 108,50€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 19,6%.

Nuo 300€ iki 10 000€

 • MPN: nuo 6% iki 27%
 • TERMINAS: 3 - 24 mėn.
 • BVKKMN: nuo 11% iki 37%
 • IŠMOKAMA: 2-4 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Pasiskolink iš žmonių – jie investuos į jūsų paskolą.

Pavyzdys: Skolinantis 999€ sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma 6%, BVKKMN 11.3%, tarpininkavimo mokestis 52.07 €, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui 63.72 €, bendra kredito gavėjo mokama suma 1114.8 €, eilinė mėnesio įmoka 46.45 €.

Nuo 300€ iki 10 000€

 • MPN: nuo 7% iki 28%
 • TERMINAS: 12 – 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 14% iki 28%
 • IŠMOKAMA: 2-3 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Žmonės skolina žmonėms palankiausiomis sąlygomis

Pavyzdys: Skolinantis 3000€ 60 mėnesių terminui su palūkanų norma 6.41%, mėnesinis sutarties mokestis yra 0.25%, kredito istorijos patikrinimas 5€, paskolos išdavimo mokestis 7,5%, BVKKMN 13.83%, visa gražintina suma 3157.32€, mėnesinė įmoka 63.06€.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN: nuo 15% iki 75%
 • TERMINAS: 2 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 37% iki 110%
 • IŠMOKAMA: 30 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Greita ir patogi paskola.

Pavyzdys: Skolinantis 700€ 12 mėn. laikotarpiui su fiksuotąja MPN 86,21 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1068 €, mėnesio įmoka – 89 €, BVKKMN – 132,60 %.

Nuo 300€ iki 10 000€

 • MPN: nuo 7% iki 9%
 • TERMINAS: 12 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 17% iki 37%
 • IŠMOKAMA: 1-3 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Turintiems gerą kredito istoriją ir geras pajamas.

Pavyzdys: Skolinantis 3000€ 60 mėnesių terminui su metine palūkanų norma 6.5%, mėnesinis sutarties mokestis yra 0.50%, BVKKMN 17.77%, visa gražinama suma yra 4422€, mėnesinė įmoka 73,70€.

Nuo 50€ iki 5 000€

 • MPN: nuo 25% iki 65%
 • TERMINAS: 3 - 48 mėn.
 • BVKKMN: nuo 46% iki 136%
 • IŠMOKAMA: 30min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Viena populiariausių bendrovių, greiti pinigai.

Pavyzdys: Skolinantis 1000€, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06€, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49€.

Nuo 300€ iki 19 000€

 • MPN: nuo 8%
 • TERMINAS: 3 - 72 mėn.
 • BVKKMN: nuo 17% iki 52%
 • IŠMOKAMA: 2-4 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Pasiskolink iš žmonių – jie investuos į jūsų paskolą.

Pavyzdys: Skolinantis 2000€ 24 mėnesių terminui su metine palūkanų norma 8%, tarpininkavimos mokestis yra 94€, BVKKMN 20.96%, visa gražinama suma yra 2404€, mėnesinė įmoka 96,25€.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN: nuo 23% iki 71%
 • TERMINAS: 3 - 36 mėn.
 • BVKKMN: nuo 27% iki 103%
 • IŠMOKAMA: 30min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Viena populiariausių bendrovių, greiti pinigai.

Pavyzdys: Skolinantis 1000 € ir sutartį sudarant 12 mėnesių, kas mėnesį mokama 94,77 €, sutarties mokestis (mėn.) – 0 €, metinė palūkanų norma – 23,88 %, BVKKMN – 27,09 %, bendra sumokama suma – 1 137,17 €.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN: nuo 34% iki 59%
 • TERMINAS: 3 - 42 mėn.
 • BVKKMN: nuo 46% iki 114%
 • IŠMOKAMA: 30min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Viena populiariausių bendrovių, greiti pinigai.

Pavyzdys: Skolinantis 500 EUR, visa palūkanų suma – 157,48 EUR, administravimo mokestis – 60 EUR, metinė palūkanų norma – 53,83%, sutarties mokestis – 0 EUR, sutarties terminas – 12 mėnesių; mėnesinė įmoka – 59,79EUR; bendra kredito gavėjo mokama suma – 717,48 EUR, BVKKMN – 102,3%.

Nuo 100€ iki 4 000€

 • MPN: nuo 30% iki 74%
 • TERMINAS: 2 - 36 mėn.
 • BVKKMN: nuo 54% iki 132%
 • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Greita ir patogi paskola.

Pavyzdys: Skolinantis 300 EUR sutartį sudarant 12 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma - 73.97%. Kredito mėnesinė įmoka yra 35.94 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 431.28 EUR, 12 mėn. palūkanos - 131.28 EUR, BVKKMN – 105.05%.

Nuo 1000€ iki 5000€

 • MPN: nuo 12%
 • TERMINAS: 12 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 16% iki 36%
 • IŠMOKAMA: 2-4 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Turintiems gerą kredito istoriją ir geras pajamas.

Pavyzdys: Skolinantis 4000 €, sutartį sudarant 36 mėn, mėnesio įmoka – 141,48 €, metinė palūkanų norma – 12,90%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 6,9 €, BVKKMN – 17,78 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 5093€.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN: nuo 38% iki 75%
 • TERMINAS: 2 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 37% iki 131%
 • IŠMOKAMA: 30 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Greita ir patogi paskola.

Pavyzdys: Skolinantis 1000€ 12 mėn. su metine palūkanų norma 33,06%, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950€, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1186,62€, mėnesio įmoka – 99€, BVKKMN 54,12%, sutarties sudarymo mokestis – 50€, mėnesinis administravimo mokestis - 0€.

Nuo 500€ iki 7 000€

 • MPN: nuo 30% iki 74%
 • TERMINAS: 6 - 48 mėn.
 • BVKKMN: nuo 54% iki 132%
 • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Apjunk paskolas, mokėk vieną įmoką.

Pavyzdys: Skolinamasi 3 000.00 EUR sutartį sudarant 24 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma - 25.30%. Refinansavimo paskolos mėnesinė įmoka yra 160.11 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 3842.64 EUR, 24 mėn. palūkanos - 842.64 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 28.51%.

Nuo 1000€ iki 150 000€

 • MPN: nuo 12%
 • TERMINAS: 4 - 240 mėn.
 • BVKKMN: iki 29%
 • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Saugios paskolos su užstatu iki 150 000 EUR.

Pavyzdys: Skolinantis 10 000 EUR 36 mėn. su MPN 12%, visa palūkanų suma – 1957.10 EUR, sutarties administravimo mokestis 300 EUR, įkeičiamo turto vertinimo išlaidos - 80 EUR, bendra kredito kaina – 2 337.10 EUR, bendra kredito gavėjo gražinama suma – 12 337.10 EUR, BVKKMN – 15.75%.

Nuo 500€ iki 25 000€

 • MPN: nuo 7%
 • TERMINAS: 3 - 84 mėn.
 • BVKKMN: nuo 8% iki 43%
 • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Greita ir patogi paskola internetu.

Pavyzdys: Pvz., pasiskolinus 3 000€ 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 7%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 12,44%, bendra grąžinama suma - 3 984€. Sutarties sudarymo mokesčio netaikome. Pastaba: šis pasiūlymas yra preliminarus. Norint gauti tikslų pasiūlymą, reikia užpildyti paskolos paraišką.

Nuo 500€ iki 10 000€

 • MPN: nuo 30% iki 74%
 • TERMINAS: 3 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 42% iki 132%
 • IŠMOKAMA: 15 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Klientams gali pasiūlyti operatyvumą: paraišką pateikus įmonės darbo metu, sprendimas priimamas vos per 15 min. Nėra sutarties mokesčio, galimybė atidėti įmoką.

Pavyzdys: Skolinamasi 1 000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 36 %, BVKKMN – 42,53 %, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui – 417,2 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1 417,2€, eilinė mėn. įmoka – 59,05 €.

Nuo €50 iki €750

 • MPN: nuo 74% iki 75%
 • TERMINAS: Nuo 14 iki 30 dienų
 • BVKKMN: nuo 136% iki 139%
 • IŠMOKAMA: 15 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Pirmas kreditas iki 300 € be palūkanų. Greitas išmokėjimas.

Pavyzdys: Pavyzdys: bendra vartojimo kredito suma – 100,00 EUR, visa palūkanų suma – 6,16 EUR, administracinis mokestis – 1,20 EUR, metinė palūkanų norma – 74,95%, sutarties terminas – 30 dienų; bendra kredito gavėjo mokama suma – 107,36 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 137,3%.