FinBee – Apie Bendrovę

„FinBee“ yra tarpusavio skolinimo platforma, kurioje žmonės skolina žmonėms palankiausiomis sąlygomis. Šioje platformoje laimi visi – paskolų gavėjai džiaugiasi žemomis palūkanomis ir mažomis mėnesio įmokomis, o investuojantys į paskolas paprastai ir saugiai uždirba solidžią grąžą.

Nuo bendrovės veiklos pradžios 2015 m. rugpjūtį iki 2017 m. spalio per šią platformą žmonės pasiskolino virš 7 mln. eurų. Net 96% klientų sako, kad refinansavus savo kreditus per „FinBee“, jų mokamos mėnesinės įmokos sumažėjo.

Visos finansinės operacijos tarp investuotojų ir paskolų gavėjų yra atliekamos per Citadele banke esančia depozitinę sąskaitą. Depozitinėje sąskaitoje esančios investuotojų lėšos yra investuotojų nuosavybė, be to depozitinėje sąskaitoje esančioms lėšoms galioja indėlių draudimas.

„FinBee“ valdanti UAB „Finansų Bitė“ yra įrašyta į Lietuvos banko vartojimo kreditų davėjų sąrašą, tarpusavio skolinimo platformų operatorių sąrašą, įtraukta į Asmens duomenų valdytojų valstybės registrą bei Elektroninių pinigų įstaigų sąrašą.

Nuo 300€ iki 10 000€

  • MPN : nuo 7% iki 28%
  • TERMINAS: 12 – 60 mėn.
  • BVKKMN : nuo 14% iki 28%
  • IŠMOKAMA: 2-3 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Žmonės skolina žmonėms palankiausiomis sąlygomis

Pavyzdys: Skolinantis 3000€ 60 mėnesių terminui su palūkanų norma 6.41%, mėnesinis sutarties mokestis yra 0.25%, kredito istorijos patikrinimas 5€, paskolos išdavimo mokestis 7,5%, BVKKMN 13.83%, visa gražintina suma 3157.32€, mėnesinė įmoka 63.06€.
Naujienos iš interneto