Finansiniai patarimai kiekvienam besikreipiančiam dėl paskolos internetu

Finansiniai patarimai kiekvienam besikreipiančiam dėl paskolos internetu

Esate tikri, kad paskola internetu yra vienintelis kelias išspręsti jums iškilusius finansinius klausimus? Tačiau nepaisant savo dabartinės nuomonės, jūs niekada neturėjote tokio pobūdžio patirties ir nežinote, kaip galite pasirinkti paskolą bei kaip turėtumėte dėl jos kreiptis į kreditorius? Tokiu atveju jums labai praverstų daugybė finansinių patarimų.

Niekada į paskolas nežvelkite pro pirštus

Net jei jūs ilgą laiką buvote patenkinti savo finansine padėtimi ir jums dar niekada neteko susidurti su labai didelėmis finansinėmis bėdomis, tai tikrai nereiškia, kad į finansinius įsipareigojimus ir jų prisiėmimą jūs galite žvelgti pro pirštus. Kiekvienas finansinis įsipareigojimas, nepaisant to, kokio dydžio jis bebūtų, turi didžiulės įtakos žmogaus finansinei situacijai.

Jei jūs bent kuriam laikui prarasite budrumą ir netinkamai įvertinsite vieną ar kitą finansinę detalę, pamiršdami, kad jūs turite finansinį įsipareigojimą, kurį privalote laiku vykdyti, galite labai greitai susidurti su finansinėmis problemomis, kurios neigiamai paveiktų jūsų situaciją ir taip pat pablogintų jūsų asmeninę kredito istoriją. Kai yra kalbama apie finansinius įsipareigojimus, juokauti tikrai nėra tikslo.

Jei jūs esate atsakingi žmonės, turite suprasti, kad jei nuspręsite kreiptis dėl paskolos, turite būti visiškai tikri, kad jos grąžinimas jums nesukels papildomų sunkumų. Be to, jūs turite būti tikri, kad turite sudarę planą, kurio pagalba galėsite pajudėti iš dabartinio taško ir galėsite be didesnių sunkumų padengti savo visus prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Kaip palengvinti paskolos grąžinimą

Užbėgant įvykiams už akių, vertėtų pakalbėti apie tai, kaip būtų galima palengvinti paskolos grąžinimą ir kaip užtikrinti, kad viskas klostytųsi kaip įmanoma sėkmingiau bei sklandžiau. Pirmiausia pagalvokite apie tai, kad kiekvienas finansinis įsipareigojimas paveiks jūsų asmeninį mėnesinį biudžetą. Jei jūs šią akimirką jau turite įvairių įsipareigojimų (nebūtinai kreditoriams), kuriuos privalote kiekvieną mėnesį atitinkamomis dienomis padengti, papildomos paskolos grąžinimas jūsų grynąsias mėnesines pajamas dar labiau sumažins. Dėl šios priežasties vertėtų dar kartelį peržiūrėti savo mėnesinį biudžetą ir pasistengti suprasti, kurios jūsų patiriamos išlaidos yra būtinos, o kurių išlaidų būtų galima nesunkiai atsisakyti.

Jei jums pavyks atsisakyti nebūtinų išlaidų, tuomet galėsite lengvai atrasti papildomų lėšų, kuriomis padengtumėte savo naujus prisiimtus finansinius įsipareigojimus, išvengdami bet kokių papildomų finansinių problemų – juk tuomet jums netektų dar labiau sumažinti savo grynųjų pajamų, kurias iki tol jūs skyrėte savo pragyvenimui.

Taip pat būtų naudinga formuojant savo asmeninį biudžetą pagalvoti ir apie papildomus uždarbio būdus, kurie galėtų padidinti jūsų gaunamas mėnesines pajamas. Tai leistų jums ne tik jaustis kur kas stabiliau ir tvirčiau, tačiau taip pat suteiktų galimybę ir dalį gaunamų lėšų atidėti taupymui bei įvairioms kitoms nenumatytoms išlaidoms. Žinoma, atsižvelgiant į savo gaunamas mėnesines pajamas, jūs turėtumėte pagalvoti ne tik apie taupymą, tačiau ir apie investavimą. Nors jūs galite norėti gyventi tik šia diena, pernelyg nesukant sau galvos dėl rytojaus, tai tikrai nėra teisingas ir finansiškai saugus sprendimas. Jūs taip pat turėtumėte pasirūpinti ir savo ateitimi, pvz., sulaukus senatvės, nes tai ne tik užtikrins jūsų orų gyvenimą, tačiau ir geresnę sveikatą.

Žinoma, norint, kad paskolos grąžinimas būtų lengvesnis, visuomet visa esmė slypi jūsų požiūryje į savo prisiimamus finansinius įsipareigojimus. Jei jūsų požiūris bus tinkamas, tuomet ir jūsų priimami finansiniai sprendimai turėtų būti pakankamai saugūs ir finansiškai sėkmingi.

Kaip išsirinkti paskolą, kuri būtų tinkamiausia

Natūralu, kad rinkoje yra taikomi patys įvairiausi paskolų pasiūlymai. Vienos paskolos internetu yra priskiriamos greitiesiems kreditams, kitos paskolos yra vartojamosios – skirtos žmonių pragyvenimo išlaidoms padengti, kelionėms ar kt. Taip pat nereikėtų pamiršti ir būsto paskolų, paskolų automobiliui, verslo paskolų ir kitų rūšių finansinių įsipareigojimų. Todėl svarstant apie kreipimąsi dėl paskolos internetu, reikėtų nustatyti pagrindinę paskolos rūšį, kuri jūsų konkrečiu atveju galėtų tikti geriausiai.

Atsižvelgiant į konkrečią paskolos rūšį, turėtumėte pasistengti surasti paskolą, kuriai taikomos sąlygos yra pačios palankiausios. Žinoma, jei jums yra reikalingas greitasis kreditas ir jūs matote, kad jam taikomos palūkanos yra kur kas didesnės nei automobilio paskolai ar būsto paskolai, tikrai neturėtumėte stebėtis ar juolab – piktintis. Visa tai yra visiškai normalu ir teisinga. Greitieji kreditai yra kur kas mažesnės piniginės vertės ir jie yra suteikiami labai trumpam terminui, todėl ir jiems taikoma metinė palūkanų norma įprastai yra daug didesnė. Tuo tarpu būsto paskola ar automobilio paskola yra didesnės vertės ir yra suteikiama ilgesniam terminui, todėl tokios rūšies paskoloms taikomos palūkanos būna žemesnės. Tai reiškia, kad jūs turėtumėte paskolų sąlygas vertinti atsižvelgiant į konkrečiai paskolų rūšiai būdingus veiksnius.

Be abejo, bazinis patarimas būtų labai paprastas – ieškokite paskolos internetu, kuriai yra taikomos pačios žemiausios palūkanos ir pats optimaliausias paskolos grąžinimo terminas. Tai užtikrintų, kad jūsų pasirinkta paskola yra palanki ir optimali. Nors žinoma, taip pat turėtumėte įvertinti ir visas kitas papildomas sąlygas, kurios bus numatytos ir įtvirtintos paskolos sutartyje, kurią jūs sudarysite su savo pasirinktais kreditoriais.

Paskolų palyginimas internetu

Kai rinksitės paskolą, kuri galėtų jums pagelbėti jūsų dabartinėje situacijoje, turėtumėte nepamiršti pasinaudoti ir paskolų palyginimo platformomis internete, kadangi tai jums padėtų kur kas lengviau surasti tinkamiausią paskolos pasiūlymą, kartu sutaupant ir daugybę papildomo laiko. Žinoma, jūs visuomet galite tiesiogiai apsilankyti visuose kreditorių internetiniuose tinklalapiuose, vertinant juose pateikiamą informaciją, tačiau tokiu atveju jums neišvengiamai tektų patirti labai dideles laiko sąnaudas ir susidurti su nemenkais sunkumais – juk kreditorių šiandien mūsų šalyje yra gerokai daugiau nei anuomet ir vos ant kelių rankos pirštų jų tikrai nebus jokios galimybės suskaičiuoti.

Bet kuriuo atveju, jei jūs norite, kad viskas būtų paprasčiau, pasinaudoję jau minėtais paskolų palyginimo internetiniais portalais, jūs galėsite be didelio vargo surasti kreditorius ar tarpusavio skolinimo platformas, kurios taiko visus jūsų lūkesčius atitinkančius paskolų pasiūlymus. Įprastai tokiuose portaluose ties kiekvienu pateiktu kreditoriumi būna nurodoma ir bazinė jų teikiamų paskolų informacija, pvz., metinė palūkanų norma, paskolos grąžinimo terminai bei kitos papildomos sąlygos, kurias vertinant galima suprasti, kurie kreditoriai galėtų būti patys tinkamiausi.

Tačiau vėlgi, nepamirškite, kad kiekvieno žmogaus finansinė situacija yra skirtinga. Todėl jei jūs norite padidinti savo tikimybę gauti paskolą internetu, paskolos paraišką galite užpildyti ir pateikti daugiau nei vienų kreditorių tinklalapyje. Tai leistų jums sulaukti ne vieno paskolos pasiūlymo, galiausiai pasirenkant būtent tą, kuris geriausiai atitinka visus jūsų lūkesčius.

Mokumo vertinimo procesas ir kiti svarbūs veiksniai

Nepamirškite, kad kiekvienas kreditorius ir kiekviena tarpusavio skolinimo platforma, į kurią jūs nuspręsite kreiptis, vertins jūsų mokumą, t.y. finansinę situaciją, o tai reiškia, kad jūs negalėsite gauti paskolos, jei neatitiksite kreditorių keliamų reikalavimų. Todėl apie visą tai verta pakalbėti šiek tiek plačiau.

Visų pirma turite suprasti, kad jūsų gaunamos mėnesinės pajamos yra pats svarbiausias veiksnys, kurio niekuomet nepamiršta įvertinti nei vienas kreditorius. Jei jos bus pernelyg mažos, jūs negalėsite gauti paskolos. Be to, jei jos nebus oficialios, tai taip pat akimirksniu užkirs jums kelią sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo. Todėl akivaizdu, kad jūs turite gauti oficialias pajamas, kurios taip pat būtų ir nuolatinės. Žinoma, nereikia pamiršti ir skirtumo tarp oficialių pajamų, gaunamų dirbant pagal darbo sutartį, ir pajamų, gaunamų dirbant individualiai. Į tai taipogi atsižvelgiama vertinant jūsų mokumą.

Be abejo, norint gauti paskolą, visuomet galite būti tikri, kad kreditoriai atsižvelgs į jūsų dabartinius turimus finansinius įsipareigojimus. Kuo jie yra didesni, tuo sudėtingiau tampa gauti paskolą. Jei jūs galvojate apie kreipimąsi į kreditorius be bendraskolio, jums bus taikoma 20 proc. finansinių įsipareigojimų ribu (jei su bendraskoliu – 40 proc.). Tai reiškia, kad jūsų finansinių įsipareigojimų mėnesinė suma negali viršyti nurodyto procento (vertinant jūsų gaunamas mėnesinės pajamas). Pavyzdžiui, jei jūs į kreditorius kreipiatės vieni ir jūsų mėnesinės pajamos yra 1000 EUR, jūsų finansiniai įsipareigojimai negalėtų sudaryti daugiau nei 200 EUR per mėn. Tačiau tai yra labai abstraktūs skaičiai, kurie gali kisti atsižvelgiant į konkrečią situaciją. Tai reiškia, kad pastarasis skaičius galėtų būti ir mažesnis (pvz., jei jūs neturite nuosavo būsto ir būstą nuomojatės ar kt.).

Bet kuriuo atveju, kreditoriams visuomet yra labai svarbi ir žmogaus asmeninė kredito istorija. Jei ji yra teigiama, tuomet jis turi kur kas didesnes galimybes sulaukti teigiamo kreditorių vertinimo. Tačiau jei žmogaus asmeninėje kredito istorijoje yra neigiamų duomenų apie jo iki tol turėtus ar vis dar turimus finansinius įsipareigojimus (pvz., pradelstas paskolos grąžinimo įmokas ar kt.), jo galimybės gauti paskolą internetu tampa mažesnės.

Tuo tarpu, jei žmogus nėra vienas (nepaisant to ar jis nusprendžia į kreditorius kreiptis be bendraskolio), kreditoriai visuomet įvertina ir jo šeimyninę padėtį. Jei jūs gyvenate santuokoje ir turite nepilnamečių vaikų, kreditoriams tai taip pat taps labai svarbia informacija, į kurią atsižvelgdami jie vertins ir jūsų finansines galimybes.

Galiausiai nepamirškite, kad kreditoriai atsižvelgs ir į jūsų dabartinį turimą darbo stažą, šiuo atveju vertindami ne visą jūsų turimą darbo stažą, o būtent tą, kurį turite dabartinėje darbovietėje. Jei jis bus trumpesnis nei keturi mėnesiai, galimybės gauti paskolą nebus iki tol, kol jūsų stažas taps bent keturi mėnesiai. Žinoma, tam tikrą vaidmenį vaidina ir pats darbas, kurį jūs dirbsite, todėl tampa akivaizdu, kad paskolos gavimo procesas šiandien yra visiškai kitoks nei anuomet, kai paskolos internetu būdavo suteikiamos bene kiekvienam vartotojui.

Ar greitai įvertinamas vartotojo mokumas ir priimamas sprendimas

Kaip matote, kreditoriai visuomet atsižvelgia į daugybę svarbių duomenų. Be to, kiekvieno žmogaus finansinė situacija būna labai skirtinga. Jei jūs dirbate pagal darbo sutartį ir visi duomenys apie jūsų gaunamas oficialias mėnesines pajamas yra lengvai matomi kreditoriams, tuomet jūsų mokumo vertinimas ilgai neužtruks ir jūs galėsite vos per keletą valandų sulaukti kreditorių atsakymo.

Tačiau jei jūs dirbate individualiai (pvz., pagal individualios veiklos pažymą), tuomet jūsų mokumo vertinimo procesas gali būti šiek tiek ilgesnis, o sprendimo priėmimas nebe toks paprastas ir greitas. Kita vertus, jei jūs labai operatyviai kreditoriams pateiksite visus jų prašomus duomenys, kurie patvirtintų jūsų gaunamas pajamas, tolimesnis procesas neturėtų būti labai ilgas ir sudėtingas, todėl kreditorių atsakymas taip pat turėtų jus pasiekti kur kas greičiau.

Naujienos iš interneto

Paskolų pasiūlymai

Nuo 1 000€ iki 10 000€

 • MPN: nuo 4.9% iki 25%
 • TERMINAS: 12 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 9% iki 35%
 • IŠMOKAMA: 1-2 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Modernus, specializuotas paskolų bankas siūlantis patrauklias individualizuotas sąlygas vartojimo paskolai, automobilio paskolai, refinansavimui ar net namų remontui. Vienos žemiausių palūkanų vartojimo kreditų rinkoje.

Pavyzdys: Pavyzdžiui, skolinantis 3 000€, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 11,9%, sutarties mokestis - 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,3% (bet ne mažiau 6€), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3 905,99€, mėnesio įmoka – 108,50€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 19,6%.

Nuo 300€ iki 10 000€

 • MPN: nuo 6% iki 27%
 • TERMINAS: 3 - 24 mėn.
 • BVKKMN: nuo 11% iki 37%
 • IŠMOKAMA: 2-4 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Pasiskolink iš žmonių – jie investuos į jūsų paskolą.

Pavyzdys: Skolinantis 999€ sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma 6%, BVKKMN 11.3%, tarpininkavimo mokestis 52.07 €, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui 63.72 €, bendra kredito gavėjo mokama suma 1114.8 €, eilinė mėnesio įmoka 46.45 €.

Nuo 300€ iki 10 000€

 • MPN: nuo 7% iki 28%
 • TERMINAS: 12 – 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 14% iki 28%
 • IŠMOKAMA: 2-3 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Žmonės skolina žmonėms palankiausiomis sąlygomis

Pavyzdys: Skolinantis 3000€ 60 mėnesių terminui su palūkanų norma 6.41%, mėnesinis sutarties mokestis yra 0.25%, kredito istorijos patikrinimas 5€, paskolos išdavimo mokestis 7,5%, BVKKMN 13.83%, visa gražintina suma 3157.32€, mėnesinė įmoka 63.06€.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN: nuo 15% iki 75%
 • TERMINAS: 2 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 37% iki 110%
 • IŠMOKAMA: 30 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Greita ir patogi paskola.

Pavyzdys: Skolinantis 700€ 12 mėn. laikotarpiui su fiksuotąja MPN 86,21 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1068 €, mėnesio įmoka – 89 €, BVKKMN – 132,60 %.

Nuo 300€ iki 10 000€

 • MPN: nuo 7% iki 9%
 • TERMINAS: 12 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 17% iki 37%
 • IŠMOKAMA: 1-3 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Turintiems gerą kredito istoriją ir geras pajamas.

Pavyzdys: Skolinantis 3000€ 60 mėnesių terminui su metine palūkanų norma 6.5%, mėnesinis sutarties mokestis yra 0.50%, BVKKMN 17.77%, visa gražinama suma yra 4422€, mėnesinė įmoka 73,70€.

Nuo 50€ iki 5 000€

 • MPN: nuo 25% iki 65%
 • TERMINAS: 3 - 48 mėn.
 • BVKKMN: nuo 46% iki 136%
 • IŠMOKAMA: 30min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Viena populiariausių bendrovių, greiti pinigai.

Pavyzdys: Skolinantis 1000€, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06€, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49€.

Nuo 300€ iki 19 000€

 • MPN: nuo 8%
 • TERMINAS: 3 - 72 mėn.
 • BVKKMN: nuo 17% iki 52%
 • IŠMOKAMA: 2-4 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Pasiskolink iš žmonių – jie investuos į jūsų paskolą.

Pavyzdys: Skolinantis 2000€ 24 mėnesių terminui su metine palūkanų norma 8%, tarpininkavimos mokestis yra 94€, BVKKMN 20.96%, visa gražinama suma yra 2404€, mėnesinė įmoka 96,25€.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN: nuo 23% iki 71%
 • TERMINAS: 3 - 36 mėn.
 • BVKKMN: nuo 27% iki 103%
 • IŠMOKAMA: 30min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Viena populiariausių bendrovių, greiti pinigai.

Pavyzdys: Skolinantis 1000 € ir sutartį sudarant 12 mėnesių, kas mėnesį mokama 94,77 €, sutarties mokestis (mėn.) – 0 €, metinė palūkanų norma – 23,88 %, BVKKMN – 27,09 %, bendra sumokama suma – 1 137,17 €.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN: nuo 34% iki 59%
 • TERMINAS: 3 - 42 mėn.
 • BVKKMN: nuo 46% iki 114%
 • IŠMOKAMA: 30min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Viena populiariausių bendrovių, greiti pinigai.

Pavyzdys: Skolinantis 500 EUR, visa palūkanų suma – 157,48 EUR, administravimo mokestis – 60 EUR, metinė palūkanų norma – 53,83%, sutarties mokestis – 0 EUR, sutarties terminas – 12 mėnesių; mėnesinė įmoka – 59,79EUR; bendra kredito gavėjo mokama suma – 717,48 EUR, BVKKMN – 102,3%.

Nuo 100€ iki 4 000€

 • MPN: nuo 30% iki 74%
 • TERMINAS: 2 - 36 mėn.
 • BVKKMN: nuo 54% iki 132%
 • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Greita ir patogi paskola.

Pavyzdys: Skolinantis 300 EUR sutartį sudarant 12 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma - 73.97%. Kredito mėnesinė įmoka yra 35.94 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 431.28 EUR, 12 mėn. palūkanos - 131.28 EUR, BVKKMN – 105.05%.

Nuo 1000€ iki 5000€

 • MPN: nuo 12%
 • TERMINAS: 12 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 16% iki 36%
 • IŠMOKAMA: 2-4 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Turintiems gerą kredito istoriją ir geras pajamas.

Pavyzdys: Skolinantis 4000 €, sutartį sudarant 36 mėn, mėnesio įmoka – 141,48 €, metinė palūkanų norma – 12,90%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 6,9 €, BVKKMN – 17,78 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 5093€.

Nuo 100€ iki 5 000€

 • MPN: nuo 38% iki 75%
 • TERMINAS: 2 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 37% iki 131%
 • IŠMOKAMA: 30 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ Plačiau...

Greita ir patogi paskola.

Pavyzdys: Skolinantis 1000€ 12 mėn. su metine palūkanų norma 33,06%, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950€, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1186,62€, mėnesio įmoka – 99€, BVKKMN 54,12%, sutarties sudarymo mokestis – 50€, mėnesinis administravimo mokestis - 0€.

Nuo 500€ iki 7 000€

 • MPN: nuo 30% iki 74%
 • TERMINAS: 6 - 48 mėn.
 • BVKKMN: nuo 54% iki 132%
 • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Apjunk paskolas, mokėk vieną įmoką.

Pavyzdys: Skolinamasi 3 000.00 EUR sutartį sudarant 24 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma - 25.30%. Refinansavimo paskolos mėnesinė įmoka yra 160.11 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 3842.64 EUR, 24 mėn. palūkanos - 842.64 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 28.51%.

Nuo 1000€ iki 150 000€

 • MPN: nuo 12%
 • TERMINAS: 4 - 240 mėn.
 • BVKKMN: iki 29%
 • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Saugios paskolos su užstatu iki 150 000 EUR.

Pavyzdys: Skolinantis 10 000 EUR 36 mėn. su MPN 12%, visa palūkanų suma – 1957.10 EUR, sutarties administravimo mokestis 300 EUR, įkeičiamo turto vertinimo išlaidos - 80 EUR, bendra kredito kaina – 2 337.10 EUR, bendra kredito gavėjo gražinama suma – 12 337.10 EUR, BVKKMN – 15.75%.

Nuo 500€ iki 25 000€

 • MPN: nuo 7%
 • TERMINAS: 3 - 84 mėn.
 • BVKKMN: nuo 8% iki 43%
 • IŠMOKAMA: 1 d.d.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Greita ir patogi paskola internetu.

Pavyzdys: Pvz., pasiskolinus 3 000€ 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 7%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 12,44%, bendra grąžinama suma - 3 984€. Sutarties sudarymo mokesčio netaikome. Pastaba: šis pasiūlymas yra preliminarus. Norint gauti tikslų pasiūlymą, reikia užpildyti paskolos paraišką.

Nuo 500€ iki 10 000€

 • MPN: nuo 30% iki 74%
 • TERMINAS: 3 - 60 mėn.
 • BVKKMN: nuo 42% iki 132%
 • IŠMOKAMA: 15 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Klientams gali pasiūlyti operatyvumą: paraišką pateikus įmonės darbo metu, sprendimas priimamas vos per 15 min. Nėra sutarties mokesčio, galimybė atidėti įmoką.

Pavyzdys: Skolinamasi 1 000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 36 %, BVKKMN – 42,53 %, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui – 417,2 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1 417,2€, eilinė mėn. įmoka – 59,05 €.

Nuo €50 iki €750

 • MPN: nuo 74% iki 75%
 • TERMINAS: Nuo 14 iki 30 dienų
 • BVKKMN: nuo 136% iki 139%
 • IŠMOKAMA: 15 min.
PILDYTI PARAIŠKĄ  

Pirmas kreditas iki 300 € be palūkanų. Greitas išmokėjimas.

Pavyzdys: Pavyzdys: bendra vartojimo kredito suma – 100,00 EUR, visa palūkanų suma – 6,16 EUR, administracinis mokestis – 1,20 EUR, metinė palūkanų norma – 74,95%, sutarties terminas – 30 dienų; bendra kredito gavėjo mokama suma – 107,36 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 137,3%.